Останній дзвоник у школах пролунає 30 травня

( 7 Голоса (ів) ) 

Міністерством освіти і науки визначено порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/14 навчальному році.

Заборону на використання шкільних підручників знято

( 7 Голоса (ів) ) 

Міністерство освіти і науки відкликало лист, яким було встановлено обмеження на використання навчальної літератури у навчально-виховному процесі. Про це йдеться у рішенні освітнього відомства від 5 вересня 2013 року.

Форму проведення ДПА школи оберуть самостійно, - МОН

( 5 Голоса (ів) ) 

В оприлюдненому плані Міністерства освіти і науки, яким визначено діяльність відомства у найближчі 100 днів передбачено, що проведення державної підсумкової атестації у школах відбуватиметься на засадах права вибору її форм безпосередньо навчальними закладами.

Сергія Квіта призначено Міністром освіти і науки України

( 5 Голоса (ів) ) 

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 27 лютого 2014 року № 4305 Квіта Сергія Мироновича призначено Міністром освіти і науки України.

Звернення Дмитра Табачника у зв’язку з ситуацією в Україні

( 3 Голоса (ів) ) 

Сьогодні, у день жалоби, хочу висловити співчуття рідним та близьким загиблих внаслідок масових заворушень в Україні. Світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність… Жодна мета не варта досягнення шляхом людських жертв. 

Перевантажувати молодших школярів не можна, - Міносвіти

( 3 Голоса (ів) ) 

Міністерство освіти і науки України звертає увагу на недопущення перевантаження учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів та шкіл-дитячих садків надмірним обсягом домашніх завдань. Про це повідомляється у відповідному листі освітнього відомства, що отримали начальники управлінь та директори департаментів у регіонах.

Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

( 3 Голоса (ів) ) 

У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей організації навчального процесу за складних погодних умов.

На засіданні Колегії МОН обговорили питання впровадження енергозбережувальних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах

( 3 Голоса (ів) ) 

Сьогодні під головуванням Міністра освіти і науки Дмитра Табачника відбулося засідання Колегії МОН. Одним з питань, яке виносилося на обговорення членам Колегії, стало – впровадження енергозбережувальних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах. Щодо стану впровадження таких технологій у школах України доповів заступник директора департаменту загальної середньої освіти – начальник відділу взаємодії з місцевими органами виконавчої влади МОН Андрій Марченко. 

Дмитро Табачник розповів про досягнення у дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті у 2013 році

( 3 Голоса (ів) ) 

Сьогодні відбулася прес-конференція Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника на тему «Підсумки розвитку освіти і науки у 2013 році».

У МОН підбили підсумки розвитку дошкільної освіти у 2013 році

( 3 Голоса (ів) ) 

25 грудня 2013 року заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський провів прес-конференцію на тему «Дошкільна освіта України: підсумки 2013 року».