Дорогі діти, учні Піщанського НВО!

У нашій школі з  2019/2020 навчального року   під час канікул  працює педагогічна студія «Університет майбутнього вчителя», до якої запрошуються учні 9-11 класів та всі бажаючі! 

     Мета студії «Університет майбутнього вчителя» - формування  вашої стійкої професійної спрямованості та первинних навичок педагогічної діяльності, адже ви, діти, під час освітнього процесу берете  постійно участь у предметних декадах і тижнях, планах роботи учнівського самоврядування, а,  навчаючись у гуртках  науково-технічного, художньо-естетичного, образотворчого, декоративно-ужиткового,  спортивного чи будь-якого іншого напряму, самі стаєте  і організаторами, і виконавцями цілого ряду заходів, під час яких розкриваєте не лише свої здібності  в рукоділлі, живописі,  співі,   танці, художньому слові тощо, а й маєте значні досягнення!

     Таким чином, Вас також можна вважати причетними до педагогічної діяльності, а  кінцевим завданням студії «Університет майбутнього вчителя» є виявлення тієї молоді, яка хоче обрати для себе професію вчителя. Такі учні 9-11-х класів можуть брати участь у                                                                                                                                                                                                                                                                                                  конккусі для укладання угоди з педагогічними коледжами та вузами.

      Тож чекаю на вас у студії «Університет майбутнього вчителя»

      

  Керівник студії «УМВ» Кравчук Людмила Володимирівна, заступник  директора з НВР.

 

 

                                                                                        

 

 

Усе для вивчення української літератури

В цій електронній бібліотеці ви маєте можливість отримати вільний доступ до кращих творів класичної української літератури. Для зручної і швидкої роботи з матеріалами сайту, всі письменники структуровані за алфавітним покажчиком. Вам необхідно всього лише в один клік вибрати потрібного автора і перед вами відкриється сторінка зі списком усіх необхідних матеріалів. В цей список входять: біографії письменника (детальна і коротка); його твори, які можна читати прямо на сайті або ж завантажити в різних форматах (.docx .fb2 .pdf .djvu -в один клік безкоштовно і без реєстрації) для читання на мобільному телефоні, планшеті, в електронній книзі; скорочені твори та перекази – для економії часу або ж для повторення раніше прочитаного твору; аналіз і характеристики творів­­ – завдяки яким ви зможете краще і швидше підготуватися до уроку або ЗНО; шкільні твори допоможуть вам виконати домашнє завдання.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Джерело: http://ukrclassic.com.ua/ Бібліотека української літератури © ukrclassic.com.ua

Обираючи професію – обираєш майбутнє»

Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім.

(Сенека)

 

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, у школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Вибір професії – найголовніший чинник того, як складеться ваше подальше життя та як ви в ньому будете себе почувати.

Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Як не помилитися у виборі своєї дороги, свого майбутнього, щоб бути щасливим у праці.

Існує формула вибору професії, яка в загальному вигляді показує, як прийняти оптимальне рішення.

 

Хочу:   бажання, цікавість, прагнення;

Можу:  здібності, таланти, стан здоров'я;

Треба:  стан ринку праці, соціально-

економічні проблеми в регіоні;

Зона оптимального вибору (ЗОВ).

 

Алгоритм професійного самовизначення

Крок 1

Подумай, що тебе цікавить у житті, до чого ти прагнеш, чим тобі подобається займатися, що б ти хотів робити, які професії тобі подобаються, які умови праці тебе приваблюють, що ти хотів би отримувати від своєї майбутньої професії? Давши відповідь на ці питання, ти зробиш перший крок до правильного, свідомого вибору професії.

Шкільний репетитор

 

1. Загадка про частину мови.

 

Ранок. Стіл. Портфель. Сніданок.

Млинчик. Бутерброд, чайок.

Дорога, школа, парта, дошка,

Ручка, олівець, урок.

Клас, підручник,  друг, щоденник –

Назви всім дає

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іменник як частина мови

(питання і завдання підготувала Кравчук Л.В.)

Які іменники не належать до жодної відміни?

Бесіди та правила з техніки безпеки для учнів

Збірка правил з техніки безпеки для учнів. 

Гігієна зору, Правила безпечної поведінки у лісі, Правила поведінки біля водоймищ, Пам'ятка пішохода, Правила протипожежної безпеки.

Ігнорування шкідливе для Життя!!!