Цікаві ідеї чим зайнятися під час карантину від педагога організатора.

( 1 Голос ) 

Настільні ігри

Знайдіть час пограти з дитиною в його улюблену настільну гру.

Заняття творчістю

В інтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д.

http://www.samotuzhky.com.ua/category/handwork

Навчання 

Не забувайте, що це карантин, а не канікули. Діти відстають від шкільної програми, а потім їм доведеться наздоганяти її.

Знайдіть з дитиною в інтернеті додаткову цікаву інформацію з пройденого матеріалу, подивіться відеоуроки на освітніх ресурсах або документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми.

 

Читання книг

Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере.

Перегляд фільмів

Пошукайте в інтернеті фільми, які можна дивитися з дітьми. Але не дивіться більше одного фільму в день з дитиною дорослішого віку, для молодшого школяра досить 30-40 хвилин.

https://bokmal.com.ua/media-world/12-ekranizatsiy-dytlitu/

 

День толерантності в нашій школі

( 0 Голоса (ів) ) 


16 листопада - День Толерантності. З відзначення цього дня в школі пройшли ряд заходів. Зокрема, по класах проведено бесіди, учні 4 - 6 класів переглянули та обговорили відеофільм "Толерантна людина. Яка вона?" Учні 7 -  9 класів провели гру - тренінг "Толерантність врятує світ". Кожен учасник тренінгу мав змогу висловити свою думку щодо поняття толерантності та прикріпити пелюстку з написом, яка відображує одну з ознак толерантності.

                                                                                                                      Педагог- організатор Олійник М.О.

День народження смайлика

( 0 Голоса (ів) ) 

19 вересня 1982 року можна вважати Днем народження «Смайлика». В цей день Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за іншим: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Це нововведення отримало просту назву «смайл» (з англ. "Посмішка") і знайшло широке застосування в комп'ютерній сфері — особливо в інтернеті і соціальних мережах.

З появою першого «смайлика» електронний лексикон істотно поповнився. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

В нашій школі пройшла акція до цього дня "Обери свій настрій" .

                                                                                                                          Президент школи  Дубова Віта

Геловін -2017

( 3 Голоса (ів) ) 

 Свято Геловіну  не є докорінно українським і прийшло до нас зовсім недавно, але це не стало на заваді провести гарно час, познайомитись з історією походження свята. Були веселі конкурси, костюми карнавальні, смачні цукерки..і дискотека.

Вибори 2017

( 2 Голоса (ів) ) 

Ось і відбулися вибори президента шкільної республіки "ТЕМП".

Серед кандидатів були такі  учні нашої школи:

Кабачій Світлана (9 клас), Дубова Віта(10 клас), Осауленко Аліна (7 клас), Осауленко Анастасія (8 клас). Ярмоленко Вікторія (7 клас)

На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.

 Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів, вчителів та працівників школи.  Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Ярмоленко Вікторія.

 Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі. 

Про нас...

( 1 Голос ) 

Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів,з метою вироблення в них почуття господаря школи, класу. 
Діяльність учнівського самоврядування будується на принципах партнерства, рівноправ’я, демократизму, свободи слова і голосу.
Основні завдання учнівського самоврядування:
* забезпечення і захист прав та інтересів учнів;
* сприяння та творчий діяльності;
* створення умов для цікавого навчання і змістовного дозвілля;
* забезпечення дотримання прав і обов’язків учнів. 
Виховання юного громадянина проходить через учнівську організацію «ТЕМП»
Завданнями якого є:
- насичення шкільного життя корисними справами;
- відчуття своєї причетності до недитячих завдань і діянь.

Друзі! Ми не  просто  діти, а талановите, енергійне  молоде покоління України. Ми - господарі  нашої  школи!

Співпрацюємо ми, дотримуючись  ввічливості, рівності, принципів демократії. Мета нашого самоврядування – підтримувати  ділові творчі  стосунки не лише з педагогічним і батьківським колективом, а й з громадськістю села. Було подано  5 кандидатур на голову учнівського самоврядування. Тож хай перемагає найкращий шляхом демократичного  голосування.

Діють такі центри:

-         Центр «Освіта»- Шевченко Євгенія, Музика Аліна, Піддубна Павліна

-         Центр «Праці та дозвілля» - Роїк Наталія, Четверікова Вікторія, Дубова Віта

-         Центр «Внутрішніх справ» - Фастовець Яна, Лейкіна Анна, Кабачій Світлана

-        «Прес-центр» - Осауленко Анастасія, Дигало Даша

 

Інформаційний центр

 

клятва Президента

( 2 Голоса (ів) ) 

Я, (прізвище ім’я), вступаючи на посаду Голови  учнівського самоврядування  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок  перед лицем усіх громадян  урочисто клянусь:

v любити свою школу;

v дбайливо ставитися до шкільного майна, тримати в чистоті і порядку своє навчальне місце, свою класну кімнату, всі шкільні приміщення і шкільний двір;

v брати участь у шкільних заходах;

v своїми  здібностями сприяти розвитку школи, зміцнювати і примножувати її славу;

v шанобливо й уважно ставитися до учнів школи;

v у міру своїх сил і можливостей допомагати молодшим і підтримувати слабких;

v бути зразковим учнем, відповідально ставитися до навчання і завжди виконувати завдання і доручення вчителів і адміністрації;

v де б я не знаходився, обіцяю не робити і не говорити нічого, що могло б нашкодити престижу школи, а так само словами і справами захищати честь і гідність адміністрації школи, її вчителів та учнів;

v присягаюся зберігати і розвивати культурні традиції українського народу, використовуючи для цього знання і навички, отримані мною в школі від своїх вчителів.

Клянусь через усе своє шкільне життя гордо нести звання Голови школи, як вище звання. І якщо я порушу цю клятву, нехай постану перед судом своїх однокласників і вчителів, і нехай вони вирішать мою долю.

 

Звіт учнівського самоврядування за І семестр

( 4 Голоса (ів) ) 

Січень

 

В січні місяці робота учнівського самоврядування була спрямована на вдосконалення роботи центрів та планування роботи на 2 семестр.

 

Грудень

 

У грудні місяці 03.12. 2014 року відбулося засідання учнівського самоврядування на якому  голови учнівської ради та голови комісій звітували про виконану роботу в 1 семестрі.